Українське ділове мовлення
С початку ДО ПОЧАТКУ  Українське ділове мовлення - розділи УКРАЇНСЬКЕ ДІЛОВЕ МОВЛЕННЯ  Новини НОВИНИ  Календар свят КАЛЕНДАР  Вітання до свята ВІТАННЯ  Листівки і привітання на свята ЛИСТІВКИ  Шпалери на робочий стіл ШПАЛЕРИ 
Ділова мова → Календар 2013 → Свята на лютий → 15 лютого п’ятниця

15 лютого

← 14 лютого16 лютого →

День державності Республіки Сербія

15 лютого 2013 рік, п’ятниця. Сучасна Сербія - країна, де дуже люблять спорт і каву. Безліч людей, від дітей до пенсіонерів, вболівають за якусь спортивну команду. Один з найголовніших телевізійних каналів - звичайно ж спортив...

День комп’ютерника

15 лютого 2013 рік, п’ятниця. Для пересічного обивателя, коли зачіпається тема роду занять його колег або знайомих, в поняття «комп’ютерник» може вкладатися все, що завгодно, лише б це хоч якось асоціювалося з комп’ютерною тех...

День пам’яті воїнів - інтернаціоналістів

15 лютого 2013 рік, п’ятниця. Найгостріший спосіб або спроба вирішення виникаючих протиріч у поглядах, інтересах або цілях наших спільних взаємин може викликати конфлікт. І добре, коли цей конфлікт можна вирішити мирним, дипло...

Міжнародний день дітей, хворих на рак

15 лютого 2013 рік, п’ятниця. Міжнародний день дітей, хворих на рак відзначається з 2003 року щорічно 15 лютого. Вже близько 40 країн світу під патронатом Міжнародного товариства дитячих онкологів і за ініціативою Міжнародної ...

Міжнародний день сну

15 лютого 2013 рік, п’ятниця. Сон нам життєво необхідний. Під час нормального і здорового сну в нашому організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без яких нам ніяк не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наш...
Календар здоров’я та медичний календар Події 15 лютого в календарі здоров’я на 2013 рік →
Народний календар Свята 15 лютого в народному календарі на 2013 рік →
Національні свята Заходи 15 лютого в календарі національних свят на 2013 рік →
Пам’ятні дати Події 15 лютого в календарі пам’ятних дат на 2013 рік →
Професійні свята Свята 15 лютого в календарі професійних свят на 2013 рік →
→ 15 лютого 2026 року → 15 лютого 2027 року → в календарі 2025, 2024, 2023, 2022 року

Не просто аналізуйте. Зрозумійте, що робити далі.

Перетворіть SWOT-аналіз на конкретний план наступних дій.

Цільовий SWOT-аналіз поєднує аналіз, оцінювання, пріоритизацію та визначення наступного кроку в одному простому шаблоні. Для цілей, проєктів, важливих рішень і нових можливостей.

Переглянути шаблон + гайд
НОВИНИ - Українське суспільствоНОВИНИ - Українське суспільство

Актуально сьогодні

всі новини розділу
з коментарями
12:52В Україні почалися масові звільнення: ЗМІ з'ясували, хто опинився під ударом (УНІАН)
12:52Українські ракети "Барс" з'являться на озброєнні у німців: Бундесвер розкрив терміни (УНІАН)
12:46Гарант без гарантій: політика Трампа як загроза не лише для України (УНІАН)
12:45"У цю гру можна грати удвох": Politico оцінило удари ЗСУ по дата-центрах "Яндекса" (УНІАН)
12:33"Це наша справа": Мерц відреагував на пропозицію США щодо заморожених активів РФ (УНІАН)
12:33Хліб у котлетах - це вже минуле століття: чим його замінити у фарші (УНІАН)
12:30Microsoft усунула рекордні 1400 вразливостей у Windows: оновлення не можна пропускати (УНІАН)
12:19Російські атаки залишили без гарячої води два райони Києва (УНІАН)
політика політика 
Якщо Вас зацікавив наш проект і у Вас є пропозиції або побажання, які могли б поліпшити його для Вас і нашої аудиторії, напишіть нам. Якщо Ви рекламодавець або готові виступити в якості спонсора цього проекту, будемо раді ознайомитися з Вашими пропозиціями

зворотній зв'язок

повна версія сторінки