Українське ділове мовлення
С початку ДО ПОЧАТКУ  Українське ділове мовлення - розділи УКРАЇНСЬКЕ ДІЛОВЕ МОВЛЕННЯ  Новини НОВИНИ  Календар свят КАЛЕНДАР  Вітання до свята ВІТАННЯ  Листівки і привітання на свята ЛИСТІВКИ  Шпалери на робочий стіл ШПАЛЕРИ 
Ділова моваКалендар 2011Свята на грудень → 10 грудня субота

10 грудня

← 9 грудня11 грудня →

Всесвітній день футболу

10 грудня 2011 рік, субота. У шанувальників футболу всього світу є своє свято - Всесвітній день футболу. Подякувати за нього можна ООН, яка і запропонувала його відзначати 10 грудня кожного року. Таким чином міжнародне співтовариство віддає ...

День Нобеля

10 грудня 2011 рік, субота. День Нобеля - це щорічне вручення Нобелівської премії, яке проходить 10 грудня в Стокгольмі. Нобелівські премії користуються міжнародним визнанням як найпочесніша громадянська відзнака. Кожен лауреат отримує золот...

День прав людини

10 грудня 2011 рік, субота. Історичний розвиток нашої цивілізації на всіх етапах свого становлення постійно перетинался з одними і тими ж питаннями, які надалі були окреслені і узагальнені в цілісне поняття - права людини. Це сталося з абсол...
Календар ООН Події 10 грудня в календарі ООН на 2011 рік →
Календар здоров’я та медичний календар Свята 10 грудня в календарі здоров’я на 2011 рік →
Народний календар Заходи 10 грудня в народному календарі на 2011 рік →
Професійні свята Події 10 грудня в календарі професійних свят на 2011 рік →
10 грудня 2026 року10 грудня 2027 року → в календарі 2025, 2024, 2023, 2022 року
НОВИНИ - Українське суспільствоНОВИНИ - Українське суспільство

Актуально сьогодні

всі новини розділу
з коментарями
21:40У Китаї висадили 78 мільярдів дерев: дощів побільшало, а води - ні (УНІАН)
21:38Де краще не ховати запасний ключ від дому: експерт порадив 5 місць, яких варто уникати (УНІАН)
21:25"Динамо" остаточно вилетіло з єврокубків (УНІАН)
21:23Навіщо наливати оцет у пральну машину: експерти назвали несподівані ефекти (УНІАН)
21:20ШІ розшифрував тексти, яким 5 тисяч років: нова модель переклала те, що не змогла людина (УНІАН)
21:09Ціль номер один в Росії наразі не по зубах Україні, - ЗМІ (УНІАН)
20:56Німеччина скасувала захист для частини українських чоловіків, їх можуть депортувати, - DW (УНІАН)
20:36Бешикташ почав співпрацю з Влаховичем (korrespondent.net)
політика політика 
Якщо Вас зацікавив наш проект і у Вас є пропозиції або побажання, які могли б поліпшити його для Вас і нашої аудиторії, напишіть нам. Якщо Ви рекламодавець або готові виступити в якості спонсора цього проекту, будемо раді ознайомитися з Вашими пропозиціями

зворотній зв'язок

повна версія сторінки